Lithografie - Michel Delacroix (1933), Stadsgezicht aan het water

Lithografie - Michel Delacroix (1933), Stadsgezicht aan het water kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 35,00

Lithografie - Michel Delacroix (1933), Stadsgezicht aan het water kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Michel Delacroix (1933), Stadsgezicht aan het water kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Michel Delacroix (1933), Stadsgezicht aan het water kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Michel Delacroix (1933), Stadsgezicht aan het water kopen? Bied vanaf 25!Lithografie - Michel Delacroix (1933), Stadsgezicht aan het water kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstcollectie
FA. (1)

24 verkochte items
  • Michel Delacroix (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde lithografie

Conditie: uitstekend
Afmetingen van het vel: 61 x 80 cm (hxb)
Afmetingen van het venster: 49 x 60 cm (hxb)
Rechtsonder gesigneerd
Papiersoort: geschept papier met vezels

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:22-12-2016 om 11:59
Eindtijd:05-01-2017 om 11:59

Biedingen (3):

jeffreyotten
5 jan. / 11:31
€ 35
Strechgel
5 jan. / 11:27
€ 30
jeffreyotten
3 jan. / 20:35
€ 25