FA. (5)

Armando - litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998

Armando - litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!
Armando - litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!Armando - litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!Armando - litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!Armando - litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!Armando - litho : trap (map: de naam in een kamer) - 1998 kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Armando (1929-2018)
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/25
Litho van Armando uit 1998, trap. Nummer: 8/25. Uit de map: ''de naam in een kamer". Afmetingen blad: H40 x b36cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b22.5cm.
Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

In nieuwstaat

Armando (1929-2018)

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5369 verkochte items
36 cm
40 cm
Starttijd:15-04-2020 om 13:13
Eindtijd:24-04-2020 om 20:34
Openingsbod€ 195
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland