Liz Jardine - - Verkocht

Liz Jardine -  kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Liz Jardine -  kopen? Bied vanaf 35!Liz Jardine -  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
  • Liz Jardine
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Liz Jardine - kleurenlitho "Limited edition" omstreeks 1995, genummerd 140/375 linksonder en gesigneerd rechtsonder met potlood Jardine, getiteld "Firecracker Floral IV", Liz Jardine is een zeer bekende Amerikaanse kunstenares. De grijze kleuren tussen de groene driehoeken boven zijn mooi dekkend zilverkleurig, de vierhoeken op de vaas zijn dekkend goud en zilverkleurig, de drie "krullen" in de rechterzijde van de prent zijn goudkleurig dekkend. De kleuren van de prent zijn intens, mooier dan de foto doet vermoeden !

Bladformaat: ca. 55.5 x 51 cm. en het beeld meet ca. 36 x 36 cm., een zeer fraaie druk in een "excellente" staat.

Uiteraard draag ik zorg voor een zorgvuldige verpakking en een correcte snelle verzending.

Eventuele verpakkings- en portokosten ad. Euro 8,75 zijn voor rekening van de koper.

Liz Jardine

Geplaatst door  modernenoud

57 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:18-01-2014 om 16:50
Eindtijd:25-01-2014 om 16:50
tduuragnizle2013
24 jan. / 22:03
€ 35