Lode Pemmelaar - kleurenlitho - Reiskoffer

Lode Pemmelaar - kleurenlitho - Reiskoffer kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Andere items

Lode Pemmelaar - kleurenlitho - Reiskoffer kopen? Bied vanaf 45!Lode Pemmelaar - kleurenlitho - Reiskoffer kopen? Bied vanaf 45!Lode Pemmelaar - kleurenlitho - Reiskoffer kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Lode Pemmelaar (1942-1997)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho uit 1978. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Initialen linksonder.

Beeld- en bladmaat 80 x 70 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:14-07-2017 om 11:25
Eindtijd:24-07-2017 om 19:25

Biedingen (1):

wdjn
18 jul. / 18:18
€ 45