Lode Sengers (1896 - 1956) - Figuur / Ets, uitgave Firma Mouton te Den Haag - Verkocht

Lode Sengers (1896 - 1956) - Figuur / Ets, uitgave Firma Mouton te Den Haag kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Lode Sengers (1896 - 1956) - Figuur / Ets, uitgave Firma Mouton te Den Haag kopen? Bied vanaf 20!Lode Sengers (1896 - 1956) - Figuur / Ets, uitgave Firma Mouton te Den Haag kopen? Bied vanaf 20!Lode Sengers (1896 - 1956) - Figuur / Ets, uitgave Firma Mouton te Den Haag kopen? Bied vanaf 20!Lode Sengers (1896 - 1956) - Figuur / Ets, uitgave Firma Mouton te Den Haag kopen? Bied vanaf 20!Lode Sengers (1896 - 1956) - Figuur / Ets, uitgave Firma Mouton te Den Haag kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  scherpenwoude
FA. (4)

36 verkochte items
  • Lode Sengers (1896-1956)
GesigneerdHandgesigneerd

Lode Sengers is een bekend kunstenaar en was onder meer werkzaam als graficus, monumentaal kunstenaar, wandschilder, schilder, tekenaar, etser, graveur (prentmaker), lithograaf, vervaardiger van mozaïek, vervaardiger van houtsnedes en linosnijder. Werk van hem is te zien in het Museum Lakenhal te Leiden
Wordt vermeld in Scheen (1969-1970) als: Sengers, Lodewijk Antonius

Uitgave gedrukt op de persen van Firma Mouton, Den Haag, in het jaar 1929 en uitgegeven door de Vereeniging tot bevordering der grafische kunst. Afmeting: 16,2x23,5 cm. Papierformaat: 29x42,8 cm

Verzending pakketpost.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:08-08-2017 om 11:35
Eindtijd:15-08-2017 om 11:35
carolijnv
15 aug. / 04:33
€ 20