Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) - Verkocht

Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) kopen? Bied vanaf 40!Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) kopen? Bied vanaf 40!Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) kopen? Bied vanaf 40!Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) kopen? Bied vanaf 40!Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) kopen? Bied vanaf 40!Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) kopen? Bied vanaf 40!Lodewijk Bosch - GEZICHT OP TAMESLOUHT ( MAROKKO ) kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

498 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Lodewijk Bosch (1894-1980)
Jaartal1927
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen14 cm x 26 cm (h x b)
Passe-partout36 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In de karakteristieke stijl van Lodewijk Bosch geëtst gezicht op Tameslouht  in de twintiger jaren van de vorige eeuw. Monogram en datering in de plaat. Gesigneerd en betiteld met potlood. Zeer goede conditie.

Lodewijk Bosch (1894-1980)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

498 verkochte items
52 cm
36 cm
26 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2021 om 09:23
Eindtijd:24-01-2022 om 08:56
jcvanhulssen47
23 jan. / 23:46
€ 45