Lodewijk Schelfhout - Tekening: Christus de tuin van Cyrene - jaren 30 - Verkocht

Lodewijk Schelfhout - Tekening: Christus de tuin van Cyrene  - jaren 30 kopen? Bied vanaf 60!
Lodewijk Schelfhout - Tekening: Christus de tuin van Cyrene  - jaren 30 kopen? Bied vanaf 60!Lodewijk Schelfhout - Tekening: Christus de tuin van Cyrene  - jaren 30 kopen? Bied vanaf 60!Lodewijk Schelfhout - Tekening: Christus de tuin van Cyrene  - jaren 30 kopen? Bied vanaf 60!
  • Lodewijk Schelfhout (1881-1943)
TypeTekening / Aquarel

Tekening van Lodewijk Schelfthout. Titel: Christus, de tuin van Cyrene.  Jaartal: Atelier stempel uit 1954. Het werk komt uit de begin jaren 30. Afmetingen blad: H32.5 x b25. Afmetingen voorstelling H28 x b22. Het werk is rechtsonder gesigneerd door Albertine Schelfhout-van der Meulen. Zij heeft al het niet gesigneerde werk in 1954 voorzien van een atelierstempel en haar monogram AS. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Herkomst: Atelier Lodewijk Schelfhout. Conditie: in goede staat

ZZTEK

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:30-01-2018 om 09:19
Eindtijd:10-02-2018 om 21:19
hansel
08 feb. / 20:52
€ 60