Loek Peletier - Portret. Vrouw.

Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!
Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!Loek Peletier - Portret. Vrouw. kopen? Bied vanaf 149!
  • Loek Peletier (1919-1988)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 33 cm (h x b)
Lijst53 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Krachtig portret.
Goede staat.
Heijdenrijk lijst.
Zie foto's.

Zie foto's.

Loek Peletier (1919-1988)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
45 cm
53 cm
33 cm
41 cm
Starttijd:19-09-2022 om 21:51
Eindtijd:25-09-2022 om 21:43
Openingsbod € 149
ObjectlocatieHaarlem, Nederland