Loes de Haan - Impressie 1 - Verkocht

Loes de Haan - Impressie 1 kopen? Bied vanaf 1!
Loes de Haan - Impressie 1 kopen? Bied vanaf 1!Loes de Haan - Impressie 1 kopen? Bied vanaf 1!
  • Loes de Haan (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
Lijst67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageniet genummerd, wel gesigneerd

Stemmig werk van Loes de Haan. Het werk is mooi ingelijst in een bewerkte houtenlijst.

Loes de Haan (1941)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
52 cm
67 cm
26 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 19,55 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:01
Eindtijd:28-11-2022 om 21:34
Biedingen (7)
LucasS
28 nov. / 21:28
€ 17
Han51
28 nov. / 21:28
€ 15
Han51
25 nov. / 13:00
€ 10
JohannavanDijk
25 nov. / 12:59
€ 5
Han51
25 nov. / 12:59
€ 5
JohannavanDijk
25 nov. / 09:10
€ 3
LucasS
20 nov. / 14:07
€ 1