Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ets - 10 ex. - Verkocht

Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ets - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ets - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ets - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Loes Huis in 't Veld - gesigneerde ets - 10 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Loes Huis in 't Veld (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Loes Huis in 't Veld

Titel: geen

Oplagenummer: 2/ 10 e.d.

Afmeting papier: 19 x 27 cm

Afmeting afbeelding: 15 x 15 cm

Conditie: de ets verkeert in uitmuntende staat, is nog nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:26-05-2016 om 20:00
Eindtijd:03-06-2016 om 20:00
Biedingen (9)
smzoethout
03 jun. / 09:35
€ 25
haartiest
03 jun. / 09:35
€ 20
smzoethout
03 jun. / 07:33
€ 17
haartiest
30 mei / 16:18
€ 15
Dutchart
27 mei / 15:01
€ 13
Braamberg
27 mei / 15:01
€ 11
Braamberg
26 mei / 23:56
€ 7
Art2Have
26 mei / 23:56
€ 5
Braamberg
26 mei / 20:40
€ 1