Loes Huis in 't Veld - zeefdruk met gele vogels

Loes Huis in 't Veld - zeefdruk met gele vogels kopen? Bied vanaf 25!
  • Loes Huis in 't Veld (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Loes Huis in 't Veld gemaakt omstreeks 1995,  in een oplage van 100. Dit betreft afdruk 66/100. Gedrukt op zuurvrij papier, papierformaat 42 x 29,5 cm. Handgesigneerd en genummerd door de kunstenaar. De zeefdruk is in uitstekende staat. Kan indien gewenst verzonden worden in een stevige kartonnen koker.

Loes Huis in 't Veld (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  jpvdw

Lid sinds 2021
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
29.5 cm
42 cm
Starttijd:15-10-2022 om 15:15
Eindtijd:29-10-2022 om 21:02
Openingsbod € 25
Objectlocatieden haag,  Nederland