Loet van Veen: Schitterend brons van naakt in hoepel. - Verkocht

Loet van Veen: Schitterend brons van naakt in hoepel. kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 1.000,00

Loet van Veen: Schitterend brons van naakt in hoepel. kopen? Bied vanaf 1000!Loet van Veen: Schitterend brons van naakt in hoepel. kopen? Bied vanaf 1000!Loet van Veen: Schitterend brons van naakt in hoepel. kopen? Bied vanaf 1000!Loet van Veen: Schitterend brons van naakt in hoepel. kopen? Bied vanaf 1000!Loet van Veen: Schitterend brons van naakt in hoepel. kopen? Bied vanaf 1000!Loet van Veen: Schitterend brons van naakt in hoepel. kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Loet van Veen (1940)
TypeBeeld / Object

Loet van Veen:

Zeer fraai bronzen beeld van vrouw in een erotische pose, gevat in een hoepel. UNICA.

Hoogte inclusief sokkel: ca. 72,5 cm

Breedte: ca. 50 cm

Gewicht ca. 27,5 kg !!

Gesigneerd: Ja “LOET”

Bezorging/afhalen in overleg.

Code: ZZES

Dit item is verkocht voor 1.000,00
Starttijd:06-02-2018 om 19:28
Eindtijd:12-02-2018 om 19:28
Frankput1961
12 feb. / 18:13
€ 1000