Niet of onleesbaar gesigneerd - Logde.On Lake Como. Van Carl Fredrik Aagard

Logde.On Lake Como. Van Carl Fredrik Aagard kopen? Bied vanaf 50!

Logde.On Lake Como. Van Carl Fredrik Aagard

Verkoopprijs: € 50,00

Logde.On Lake Como. Van Carl Fredrik Aagard kopen? Bied vanaf 50!Logde.On Lake Como. Van Carl Fredrik Aagard kopen? Bied vanaf 50!Logde.On Lake Como. Van Carl Fredrik Aagard kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cees1950

2 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

mooie schilderij van een landschap, naam van schilder kan ik niet lezen, is ingelijst maat 95x125

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:08-12-2016 om 13:27
Eindtijd:15-12-2016 om 13:27

Biedingen (1):

MarinHR
14 dec. / 20:00
€ 50