Lon Buttstedt - Fortuna

Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!
Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!Lon Buttstedt - Fortuna kopen? Bied vanaf 30!
  • Lon Buttstedt (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Conditie: uitstekend.
Oplage: E.A. 5/19.
Afmetingen: vel 70 x 50 cm, afbeelding 58 x 43 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Lon Buttstedt (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1514 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
50 cm
70 cm
Starttijd:11-11-2022 om 22:02
Eindtijd:18-11-2022 om 21:21
Openingsbod € 30
ObjectlocatieNuenen,  Nederland