Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road

Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!
Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!Lon Buttstedt - Nine directions, palm leaves, road kopen? Bied vanaf 40!
  • Lon Buttstedt (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Conditie: uitstekend. Zat in passe-partout deze is verwijdert alleen aan de achterkant van de litho te zien.
Oplage: 24/60.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Lon Buttstedt (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1514 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
55 cm
65 cm
Starttijd:05-11-2022 om 23:55
Eindtijd:12-11-2022 om 22:09
Openingsbod € 40
ObjectlocatieNuenen,  Nederland