Lon Buttstedt - Peace offer

Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!
Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!Lon Buttstedt - Peace offer kopen? Bied vanaf 35!
  • Lon Buttstedt (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Conditie: uitstekend.
Oplage: 28/35.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Lon Buttstedt (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1514 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
67 cm
50 cm
Starttijd:13-11-2022 om 22:26
Eindtijd:22-11-2022 om 20:18
Openingsbod € 35
ObjectlocatieNuenen,  Nederland