Betreft een handgesigneerde litho met de titel Terra Sigillata (=gestempeld aardewerk uit het Romeinse rijk) door Lon Buttstedt (1950). Het onderwerp is typerend voor het werk van deze kunstenaar; zij verzameld haar hele leven al bijzondere artefacten uit verschillende culturen, die ze in haar kunst op verschillende manieren toepast. Als een intermediair verbindt ze het heden met het verleden en het spirituele met het materiële.
Bezorging binnen 30 km in overleg mogelijk.
Zeer Goed
Het werk verkeert in zeer goede staat. De kern van het passe-partout is wat verkleurd, dus zou eventueel vervangen kunnen worden.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00