Lon Buttstedt - Terra Sigillata, Litho

Lon Buttstedt - Terra Sigillata, Litho kopen? Bied vanaf 5!
Lon Buttstedt - Terra Sigillata, Litho kopen? Bied vanaf 5!Lon Buttstedt - Terra Sigillata, Litho kopen? Bied vanaf 5!Lon Buttstedt - Terra Sigillata, Litho kopen? Bied vanaf 5!
  • Lon Buttstedt (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
Passe-partout80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/12 eigen druk
Betreft een handgesigneerde litho met de titel Terra Sigillata (=gestempeld aardewerk uit het Romeinse rijk) door Lon Buttstedt (1950). Het onderwerp is typerend voor het werk van deze kunstenaar; zij verzameld haar hele leven al bijzondere artefacten uit verschillende culturen, die ze in haar kunst op verschillende manieren toepast. Als een intermediair verbindt ze het heden met het verleden en het spirituele met het materiële.
Bezorging binnen 30 km in overleg mogelijk.

Het werk verkeert in zeer goede staat. De kern van het passe-partout is wat verkleurd, dus zou eventueel vervangen kunnen worden.

Lon Buttstedt (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  d_Hondecoeter
FA. (3 )

Lid sinds 2018
28 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
60 cm
80 cm
45 cm
60 cm
Starttijd:06-09-2022 om 23:04
Eindtijd:14-09-2022 om 21:58
Openingsbod € 5
ObjectlocatieLeiden,  Nederland