Lon Buttstedt - zonder titel - Verkocht

Lon Buttstedt - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Lon Buttstedt - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Lon Buttstedt - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Lon Buttstedt (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk werk van Lon Buttstedt. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Lon Buttstedt (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
48 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2022 om 14:52
Eindtijd:13-11-2022 om 22:54
JohannavanDijk
12 nov. / 11:53
€ 1