Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen - Verkocht

Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!
Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!Jan A. Louwers - Loonse en Drunense duinen kopen? Bied vanaf 70!
  • Jan A. Louwers (1915-1991)
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 41 cm (h x b)
Lijst28.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Loonse en Drunense duinen geschilderd door de Brabantse schilder Jan A. Louwers.
Linksonder gesigneerd.

Lijst is wat slordig

Dit item is verkocht voor 72,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-08-2022 om 13:37
Eindtijd:14-01-2023 om 13:48
AtelierRC
14 jan. / 11:52
€ 63