Lot met 37 etsen van: Elsbeth Zimmerman, Ets en aquatint, Eiland en Mand - Verkocht

Lot met 37 etsen van: Elsbeth Zimmerman, Ets en aquatint, Eiland en Mand kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

Lot met 37 etsen van: Elsbeth Zimmerman, Ets en aquatint, Eiland en Mand kopen? Bied vanaf 1!Lot met 37 etsen van: Elsbeth Zimmerman, Ets en aquatint, Eiland en Mand kopen? Bied vanaf 1!Lot met 37 etsen van: Elsbeth Zimmerman, Ets en aquatint, Eiland en Mand kopen? Bied vanaf 1!Lot met 37 etsen van: Elsbeth Zimmerman, Ets en aquatint, Eiland en Mand kopen? Bied vanaf 1!Lot met 37 etsen van: Elsbeth Zimmerman, Ets en aquatint, Eiland en Mand kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (637)
  • Elsbeth Zimmermann (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:  Eiland (19x), Mand (18x)
Jaartal: 1988, 1988
Afmetingen blad: 64,5 cm x 49,5 cm, 64,5 cm x 49,5 cm
Oplage: Verschillende oplagenummers uit een totaal van 25 (in beide gevallen)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Administratieve code: QQRWLot - Lot 52

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:13-03-2017 om 10:53
Eindtijd:19-03-2017 om 10:53
Biedingen (12)
ajsch
19 mrt. / 10:03
€ 50
huisje
19 mrt. / 10:00
€ 45
ajsch
19 mrt. / 10:00
€ 40
ajsch
19 mrt. / 09:51
€ 35
huisje
19 mrt. / 09:49
€ 30
ajsch
19 mrt. / 09:49
€ 25
ajsch
18 mrt. / 16:59
€ 11
JSB
18 mrt. / 16:59
€ 9
ajsch
18 mrt. / 16:57
€ 7
JSB
18 mrt. / 16:57
€ 5
ajsch
18 mrt. / 16:01
€ 3
JSB
17 mrt. / 13:15
€ 1