Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd - Verkocht

Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Pinchas Shaar - Lot van 2 Kleurenlitho's - "Jewish Holidays" - AP - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Pinchas Shaar (1923)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageAP Artist Proof

2 Fraaie kleurenlitho's op BFK Rives papier.
Komt uit de portfolio met in totaal 10 zeefdrukken: "Jewish holidays", Gepubliceerd door B.L.D. Limited, New York
Beide gesigneerd door de kunstenaar in potlood rechtsonder.
Genummerd A.P. (artist proof) linksonder.
Mooie felle kleuren.

Pinchas Shaar 1923 - 1996. Geboren Lodz Polen.
Studeerde in Europa voordat hij naar Israël emigreerde. Uiteindelijk neergestreken in New York.

Pinchas Shaar (1923)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
57 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2021 om 19:36
Eindtijd:05-02-2021 om 20:43
SarahAPZE
05 feb. / 16:10
€ 40