Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN - Verkocht

Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Jan Montyn (1924-2015).
Lot van 3 werken.
Abstractie.
3x Kleurets-Aquatint op papier.
Niet gesigneerd (Proefdruk door uitgeverij, echter nooit gesigneerd door de kunstenaar.)
Geen nummering, uiteindelijke uitgave op 50 ex.
1964.
Afkomstig uit kunstmap, restant van de uitgeverij: "Image of Dylan Thomas", "Lament", "There was a saviour", uitgegeven door A.S.A. Struik, Amsterdam, 1964.
Inclusief handgeschreven titelblad.
Proper blad. Nooit eerder ingelijst. Ouderdom sporen.
Blad: 50x64cm.
Niet ingelijst.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat.

Nooit eerder ingelijst.
Ouderdom sporen.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-08-2022 om 11:01
Eindtijd:14-08-2022 om 22:34
benhoek
14 aug. / 22:26
€ 50