Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst - Verkocht

Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Erlend Steiner Lovisa - Lot van twee etsen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Erlend Steiner Lovisa (1970)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen33.5 cm x 23.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lot van twee etsen, waaronder één kleurenets.

Meerdere stofjes/vuiltjes achter het glas.

De kleurenets heeft een golving in het passe-partout, waardoor deze niet meer strak tegen de lijst zit.

Erlend Steiner Lovisa (1970)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (331 )

Lid sinds 2010
47076 verkochte items
Alle items van deze verkoper (568)
43 cm
53 cm
23.5 cm
33.5 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-02-2022 om 09:16
Eindtijd:20-02-2022 om 19:38
mireilledecre
18 feb. / 18:08
€ 150