Lothar Fischer - Torta Femminile

Lothar Fischer - Torta Femminile kopen? Bied vanaf 50!
Lothar Fischer - Torta Femminile kopen? Bied vanaf 50!Lothar Fischer - Torta Femminile kopen? Bied vanaf 50!
  • Lothar Fischer (1932-2004)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren

Afm: 23.5 × 30 cm
Periode: 1945 - 1999
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Lothar Fischer (1932-2004)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
23.5 cm
30 cm
Starttijd:22-10-2022 om 00:31
Eindtijd:30-10-2022 om 14:41
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa