Lotti van der Gaag - Inkttekening: two Faces - 1996 - Verkocht

Lotti van der Gaag - Inkttekening: two Faces - 1996 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Lotti van der Gaag - Inkttekening: two Faces - 1996 kopen? Bied vanaf 175!Lotti van der Gaag - Inkttekening: two Faces - 1996 kopen? Bied vanaf 175!Lotti van der Gaag - Inkttekening: two Faces - 1996 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (298)
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
TypeTekening / Aquarel

Mooie inkttekening van LOtti van der Gaag. Titel: two faces. Jaar; 1996. Het werk is zowel op de voor- als achterzijde gesigneerd. Afmetingen incl. passe-partout: h21 x b18 cm. Afmetingen tekening: h7,5 x b10,5 cm.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:07-06-2016 om 13:07
Eindtijd:12-06-2016 om 20:07
gaius200
12 jun. / 14:16
€ 175