Lou Thissen - Twee Vrouwen (mooi gelijst)

Lou Thissen - Twee Vrouwen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 129!
Lou Thissen - Twee Vrouwen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 129!Lou Thissen - Twee Vrouwen (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 129!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

568 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Lou Thissen (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
Lijst55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Werk is ingelijst met nieuwe matte aluminium lijst en passepartout, ophangklaar

GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Lou Thissen (1950)

Alle items van deze kunstenaar(8)
FA. (22)

568 verkochte items
50 cm
55 cm
35 cm
35 cm
Starttijd:18-06-2022 om 09:54
Eindtijd:28-06-2022 om 22:03
Openingsbod€ 129
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België