Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel''

Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 17,00

Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!Lou Thissen: Zeefdruk, ''Zonder Titel'' kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  galeriejudystraten

69 verkochte items
  • Lou Thissen (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk ''Zonder Titel''van Lou Thissen (Stein, 1950)

Papierformaat 106 x 76, Beeldformaat 72 x 52 cm

Archespapier 280 grams

Handgesigneerd en genummerd (in potlood)

Oplagenummer 136/200

In perfekte staat

Nooit ingelijst geweest

Opmerking:

Aangekochte werken worden ivm. openingstijden van de galerie op de donderdag na de betaling verstuurd

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:24-06-2016 om 14:39
Eindtijd:01-07-2016 om 14:39

Biedingen (2):

gregoire
29 jun. / 23:03
€ 17
Eefkops
29 jun. / 23:03
€ 15