Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Watertoren - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Watertoren kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Watertoren kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Watertoren kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Lou van Aart - Watertoren kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  meersander

Lid sinds 2018
11 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
mooie, duidelijke  afdruk met in de verte een Watertoren
afkomstig uit map van een verzamelaar
afmetingen: 35x50 (blad) en20x26 (beeld).
jaar: 2001
titel linksonder: Watertoren
Gesigneerd rechtsonder: Lou van Aart 2001

afkomstig uit map van een verzamelaar vlekje aan de rand links. (buiten beeld wanneer ingelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  meersander

Lid sinds 2018
11 verkochte items
35 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:28-08-2018 om 19:37
Eindtijd:04-09-2018 om 19:09
BTN
31 aug. / 22:18
€ 1