Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot)

Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!
Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!Louis Apol - Winters landschap aan een rivier - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 12500!

Geplaatst door  ArtDumay
FA. (28)

Lid sinds 2021
712 verkochte items
Alle items van deze verkoper (107)
  • Louis Apol (1850-1936)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 100 cm (h x b)
Lijst80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lodewijk Franciscus Hendrik (Louis) Apol (1850-1936) was een Nederlands kunstschilder. In 1871 ontving hij de Koninklijke Subsidie voor de Schilderkunst en in 1874 een zilveren medaille op een tentoonstelling te Amsterdam.

De werken van Louis Apol behoren tot de Haagse School is hij is vooral bekend door zijn winterlandschappen. Daarin spelen mensen een ondergeschikte rol en ligt de nadruk op de natuurweergave en lichtinval, zo ook bij het aangeboden werk dat een fraai wintergezicht laat zien aan de oevers van een rivier.
In Apols werkwijze is echter wel een duidelijke ontwikkeling waar te nemen. Onder invloed van het opkomende impressionisme is hij losser gaan schilderen, zoals ook bij dit schilderij te zien is.
Werk van Louis Apol bevindt zich in vele Nederlandse musea en particuliere collecties in binnen- en buitenland.

Het aangeboden schilderij is in een goede staat.
Afkomstig uit een privé collectie.

Het schilderij is rechtsonder gesigneerd.
Afmetingen doek: 60 x 100 cm

Bezichtiging van dit kunstwerk is mogelijk op afspraak bij Art Dumay in Nuenen

Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.

Het werk is afkomstig uit een privé collectie.

Louis Apol (1850-1936)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  ArtDumay
FA. (28)

Lid sinds 2021
712 verkochte items
120 cm
80 cm
100 cm
60 cm
Starttijd:09-06-2022 om 13:13
Eindtijd:20-06-2022 om 20:15
Openingsbod€ 12500
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier