Louis Charles Hora Siccama - Pyreneeën: Le pont de Milhaud - ets

Louis Charles Hora Siccama - Pyreneeën: Le pont de Milhaud - ets kopen? Bied vanaf 35!
Louis Charles Hora Siccama - Pyreneeën: Le pont de Milhaud - ets kopen? Bied vanaf 35!Louis Charles Hora Siccama - Pyreneeën: Le pont de Milhaud - ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Miles
FA. (34)

1115 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
  • Louis Charles Hora Siccama (1807-1880)
TypeGrafiek tot 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
DragerChine collé
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen9.5 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Bladmaat 26x39 cm.
Wordt gerold verstuurd in een brede koker.

p.s. in de Aftersale heb ik nog een aantal Pyreneeëen-etsen van Hora Siccama.

Louis Charles Hora Siccama (1807-1880)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Miles
FA. (34)

1115 verkochte items
14.5 cm
9.5 cm

Starttijd:09-07-2021 om 09:14
Eindtijd:22-07-2021 om 20:00
Openingsbod€ 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland