Louis Heijmans - Veere

Louis Heijmans - Veere kopen? Bied vanaf 50!
Louis Heijmans - Veere kopen? Bied vanaf 50!Louis Heijmans - Veere kopen? Bied vanaf 50!Louis Heijmans - Veere kopen? Bied vanaf 50!Louis Heijmans - Veere kopen? Bied vanaf 50!Louis Heijmans - Veere kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Amoeli29

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Louis Heijmans (1890-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
Lijst52 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van louis Heijmans. Veere

Louis Heijmans kerk Veere

Louis Heijmans (1890-1977)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Amoeli29

Lid sinds 2022
0 verkochte items
64 cm
52 cm
50 cm
42 cm
Starttijd:20-06-2022 om 20:29
Eindtijd:26-06-2022 om 20:14
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieHeinkenszand, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie