Louis Henno - Portret.

Louis Henno - Portret. kopen? Bied vanaf 10!

Louis Henno - Portret.

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 10,00

Louis Henno - Portret. kopen? Bied vanaf 10!Louis Henno - Portret. kopen? Bied vanaf 10!Louis Henno - Portret. kopen? Bied vanaf 10!Louis Henno - Portret. kopen? Bied vanaf 10!Louis Henno - Portret. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (6)

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Louis Henno (1903-1990)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1940
TechniekPastel/Krijt
StijlKlassiek
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Tekening met krijt.
Jaartal 1940.
Redelijke staat met diverse ouderdomsverschijnselen.

ConditieRedelijk

Diverse ouderdomsverschijnselen.

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:24-11-2019 om 18:21
Eindtijd:07-12-2019 om 20:25

Biedingen (1):

Rubenk
7 dec. / 18:06
€ 10