Louis Heymans, Surrealistische onderwaterscene, Olie op papier/board - Verkocht

Louis Heymans, Surrealistische onderwaterscene, Olie op papier/board kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Louis Heymans, Surrealistische onderwaterscene, Olie op papier/board kopen? Bied vanaf 70!Louis Heymans, Surrealistische onderwaterscene, Olie op papier/board kopen? Bied vanaf 70!Louis Heymans, Surrealistische onderwaterscene, Olie op papier/board kopen? Bied vanaf 70!Louis Heymans, Surrealistische onderwaterscene, Olie op papier/board kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Louis Heijmans (1890-1977)

Olieverf op papier/board door Louis Heymans

Voorstelling van een surrealistische onderwaterscene

Later experimenteel werk van Heymans

Beeldmaat 45x56

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Louis Heymans 1963'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:10-04-2017 om 17:04
Eindtijd:25-04-2017 om 15:11