Louis: Lithografie, Landschap I - Verkocht

Louis: Lithografie, Landschap I kopen? Bied vanaf 3!

Verkoopprijs: € 3,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige handgesigneerde  lithografie van de Nederlandse kunstenaar Louis. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado!

Kunstenaar: Louis
Titel: Landschap I
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING
Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:06-05-2017 om 19:29
Eindtijd:10-05-2017 om 19:29
Monique1970
10 mei / 14:21
€ 3