Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 35 cm (h x b) |
Incl. lijst | 39 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Schilderij heeft jaren in een kamer gehangen uit het zonlicht. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rijswijk zh, Nederland |
Objectlocatie | Rijswijk Zh, Nederland |
Starttijd | 22-11-2023 om 8:25 |
Eindtijd | 1-12-2023 om 21:18 |