Louis Meys - De trap in Scheveningen

Louis Meys - De trap in Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!
Louis Meys - De trap in Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!Louis Meys - De trap in Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!Louis Meys - De trap in Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!Louis Meys - De trap in Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!Louis Meys - De trap in Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!
  • Louis Meys (1902-1995)
DragerPaneel
StijlImpressionistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 35 cm (h x b)
Lijst39 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Te koop

Schilderij van Louis Meijs getiteld:  "De Trap". Gemaakt in Scheveningen.
Al jaren in familie bezit.

Schilderij heeft jaren in een kamer gehangen uit het zonlicht.

Louis Meys (1902-1995)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Ellen1955

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
51 cm
39 cm
35 cm
22 cm
Starttijd:08-07-2022 om 11:55
Eindtijd:17-07-2022 om 22:02
Openingsbod € 50
ObjectlocatieRijswijk Zh, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie