Louis Oetelmans,Ets , Exile 2

Louis Oetelmans,Ets , Exile 2 kopen? Bied vanaf 15!

Louis Oetelmans,Ets , Exile 2

Verkoopprijs: € 15,00

Andere items

Louis Oetelmans,Ets , Exile 2 kopen? Bied vanaf 15!Louis Oetelmans,Ets , Exile 2 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  oene
FA. (2)

171 verkochte items
  • Louis Oetelmans (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel Excile 2

kunstenaar Louis Oetelmans

nr 8/20

1981

werk 16 x 20cm hoog

papier 25 x 35cm hoog

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:09-08-2016 om 15:42
Eindtijd:16-08-2016 om 15:42

Biedingen (1):

jurjens
16 aug. / 13:44
€ 15