Louis Schrikkel.Man op hek.

Louis Schrikkel.Man op hek.   kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
  • Louis Schrikkel (1902-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

Louis Schrikkel werd op 6 september 1903 te Amsterdam geboren.Johannes Lodewijk Schrikkel, signeert meestal met: Louis Schrikkel. Opleiding:Rijksacademie Amsterdam,Nieuwe Zakelijkheid, Populist. de populisten kozen volkse, alledaagse onderwerpen als thematiek.

Diverse teeken- en schilderscholen, studeerde te Amsterdam, Antwerpen, Brugge, Lier, Parijs en Rouaan. Hij is lid van "St.Lucas", "De Onafhankelijken", "Arti et Industriae". Neemt deel aan verenigingsexposities. Ook aan die van de Gilde te Amersfoort. Exposeerde op de tentoonstelling "Onze Kunst van Heden", 1939, Brussel, 1940. Woont te Den Haag.

Houtsnede afmetingen 35x20 cm.Gesigneerd en gedateerd 1937.

Herkomst:Collectie Streefoord Eemnes.

Verzendkosten zijn voor rekening van de koper.

Starttijd:11-03-2016 om 14:37
Eindtijd:25-03-2016 om 14:37
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland