Louis Schröder, gouache gem.techniek " Ms Alnati off Rio de Janeiro " - Verkocht

Louis Schröder, gouache  gem.techniek " Ms Alnati off Rio de Janeiro " kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Louis Schröder, gouache  gem.techniek " Ms Alnati off Rio de Janeiro " kopen? Bied vanaf 30!Louis Schröder, gouache  gem.techniek " Ms Alnati off Rio de Janeiro " kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

180 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Louis Schroder (1917-2006)
TypeTekening / Aquarel

De ms Alnati was een schip van de Rotterdam - Zuid - Amerika lijn. Dit schip is in 1972 gesloopt. Titel Ms Alnati off Rio de Janeiro. Jaartal : 1960 , Handgesigneerd, Met fraaie witte lijst + glas. Afmetingen : blad 46 x 41 cm en beeld 35 x 25 cm.

Exclusief eventuele verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:21-07-2014 om 15:58
Eindtijd:29-07-2014 om 15:58
Haagskunsthuis
29 jul. / 15:48
€ 30