Louis Vorkink, olieverf op doek, Vrouw met masker (1969)

Louis Vorkink, olieverf op doek, Vrouw met masker (1969) kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Louis Vorkink (1933-2010)

Louis Vorkink (of ook wel Louis Vorking)
Olieverf op doek
Titel: vrouw met masker
Een werk uit 1969
80x80 cm, r.o. gesigneerd "L. Vorkink"
Bieden vanaf 75 euro
Ophalen is gewenst, evt. verzenden is mogelijk.
Ophalen kan in Leeuwarden of Joure.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:17-11-2014 om 18:29
Eindtijd:24-11-2014 om 18:29

Biedingen (1):

14062
21 nov. / 19:44
€ 75