Fors werk van Louis van Soest (1867 - 1948). Geboren in Nederlands Indië, overleden in Den Haag. Belangrijke landschapsschilder uit begin 20e eeuw. Gaf onder andere les aan Koningin Wilhelmina.
Hollands impressionisme. Rijkelijk ingelijst. Onderwerp: boerderijen in bomenrijk landschap. Mogelijk op of rond de Veluwe.
Zeer Goed
Heldere van kleur en onbeschadigd. Lijst (vermoedelijk origineel) heeft gebruikssporen, die je mag verwachten van een werk van deze leeftijd
Tot 2 kg.
€ 7,25
Naar België
€ 12,00
€ 12,00