Louis Willem van Soest - Huisje in het bos in de winter

Louis Willem van Soest - Huisje in het bos in de winter kopen? Bied vanaf 250!
Louis Willem van Soest - Huisje in het bos in de winter kopen? Bied vanaf 250!Louis Willem van Soest - Huisje in het bos in de winter kopen? Bied vanaf 250!Louis Willem van Soest - Huisje in het bos in de winter kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Louis Willem van Soest (1867-1948)
TechniekGouache
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 49 cm (h x b)
Lijst40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nr:Z26
Kunstenaar: Louis Willem VAN SOEST (1867-1948)
Techniek: Gouache
Voorstelling: huisje in het bos in de winter
l.o gesigneerd Louis W.V. Soest
inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
prijs: 250 euro
ConditieRedelijk

L.o. beschadiging aan de lijst. papier licht verbruind.

Louis Willem van Soest (1867-1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
53 cm
40 cm
49 cm
36 cm
Starttijd:25-07-2018 om 11:58
Eindtijd:30-07-2018 om 22:00
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier