Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd

Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Curiosa

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Louise Tate, zeefdruk E is for Elephant, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kkw
FA. (8)

420 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Curiosa
TypeCuriosa
Jaartal2013
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Louise Tate, leuke zeefdruk van olifant
Alfabet voor kinderen
 jaar 2013
Handgesigneerd
In passe-partout
Afmetingen 35x44 cm
Over de kunstenaar:
Louise Tate is een jonge Australische kunstenares

Louise completed a Bachelor of Fine Art with 1st Class Honours from RMIT University, and  currently lives and works in Melbourne.

Louise has exhibited locally and internationally in solo and group exhibitions. Recent achievements include: semi-finalist in the Brett Whitely Travelling Art Scholarship (2019) and the Doug Moran National Portrait Prize (2019), finalist in the 'churchie' national emerging art prize (2019), finalist in the Hopper Prize (2020), and an artist residency at the NARS Foundation in New York (2019).

Curiosa

Alle items van deze designer(3) Geplaatst door  Kkw
FA. (8)

420 verkochte items
44 cm
35 cm

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-01-2021 om 14:10
Eindtijd:31-01-2021 om 22:45

Biedingen (5):

Knissa
30 jan. / 17:42
€ 15
Moemba
25 jan. / 12:53
€ 10
Bimse
25 jan. / 12:52
€ 5
Moemba
25 jan. / 12:52
€ 3
Bimse
24 jan. / 19:25
€ 1