'Mijn schilderijen zijn in hoge mate een uitdrukking van mijn liefde voor de natuur en het geluk om gewoon te zijn. Ik experimenteer graag met figuratieve beelden, maar meestal keer ik terug naar abstract. Aquarel is mijn meest favoriete medium.'
'Kleurrijk, Transparant, Poëtisch'. Zo zou je mijn werk kunnen omschrijven.
Afkomstig uit een bedrijfscollectie. EY20554
Redelijk
Het werk is in een redelijke staat.
Lijst lichtelijk beschadigt.
koeriersdienst