Love Mountain VI, kleurets met bladgoud - Verkocht

Love Mountain VI, kleurets met bladgoud kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 160,00

Geplaatst door  Pina

7 verkochte items
  • Michel van Overbeeke (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Love mountain VI, nr. 26/30

Jaar: 1990

Kleurets met bladgoud

Beeldmaat: 50x65

Gedrukt op Arche papier formaat: 56x76

Dit item is verkocht voor 160,00
Starttijd:03-09-2013 om 09:09
Eindtijd:17-09-2013 om 09:09
Biedingen (2)
pierrette
17 sep. / 01:06
€ 160
AnoukvdB
10 sep. / 15:45
€ 150