Lu Luo - z.t., 2001

Lu Luo - z.t., 2001 kopen? Bied vanaf 275!
Lu Luo - z.t., 2001 kopen? Bied vanaf 275!Lu Luo - z.t., 2001 kopen? Bied vanaf 275!Lu Luo - z.t., 2001 kopen? Bied vanaf 275!Lu Luo - z.t., 2001 kopen? Bied vanaf 275!Lu Luo - z.t., 2001 kopen? Bied vanaf 275!Lu Luo - z.t., 2001 kopen? Bied vanaf 275!Lu Luo - z.t., 2001 kopen? Bied vanaf 275!
  • Lu Luo (1971)
Jaartal2001
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een werk van Lu luo:
Beschilderd papier op houten bak (hoogte bak 5 cm) geplakt met daarover heen een perspex plaat. Deze plaat is vastgezet met witte schroeven. Schroeven zijn willekeurig door plaat geschoeft.
Gesigneerd (achterop).

Lu Luo (1971)

Nederlands NederlandsChinees Chinees Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Marina

4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
122 cm
70 cm
Starttijd:01-09-2022 om 07:18
Eindtijd:12-09-2022 om 22:41
Openingsbod € 275
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie