FA. (3)

Lucebert - Bomen en figuren ets - oplage 25 ex.

Lucebert - Bomen en figuren ets - oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 280!
Lucebert - Bomen en figuren ets - oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 280!Lucebert - Bomen en figuren ets - oplage 25 ex. kopen? Bied vanaf 280!

Geplaatst door  bdmaastricht

6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Lucebert (1924-1994)
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst60 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Een fraai ingelijste ets van Lucebert.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 25 ex. en in goede conditie.
De ets is verdiept ingelijst in wit essen lijst.
Gezien de kwetsbaarheid heeft ophalen in Maastricht de voorkeur.

Het werk en de lijst zijn in uitstekende conditie.

Lucebert (1924-1994)

Alle items van deze kunstenaar(21)
Geplaatst door  bdmaastricht

6 verkochte items
75 cm
60 cm
65 cm
50 cm
Sluit over 10d 23u 51m 46s
Openingsbod€ 280
ObjectlocatieMaastricht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:27-06-2022 om 08:21
Eindtijd:10-07-2022 om 15:30