Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst

Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!
Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!Lucebert - Ets: 'Gouden bergen' - Nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 365!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (23)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Lucebert (1924-1994)
Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
Lijst73 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets uit 1989 van Lucebert met de titel: 'Gouden Bergen'. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Het werk is professioneel ingelijst in een luxe nieuwe lijst en is voorzien van een bijpassend passe-partout. Het is geheel is in perfecte staat.

Kunstenaar: Lucebert
Techniek:  Ets
Oplage: 36/75
Gesigneerd: Rechtsonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 35 x 45 cm
Afmeting blad (HxB): 73 x 81 cm
Conditie Werk:  Zeer goed
Conditie lijst:  Nieuw

Het werk is voorzien van een complete nieuwe inlijsting. Het werk zelf is in zeer goede staat.

Sluit over 2d 20u 1m 16s
Openingsbod€ 365
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingAlleen per koerier

Starttijd:04-08-2021 om 06:49
Eindtijd:08-08-2021 om 19:52