Lucebert, ets (kleine oplage: totaal 40 !) - Verkocht

Lucebert, ets (kleine oplage: totaal 40 !) kopen? Bied vanaf 145!

Verkoopprijs: € 145,00

Lucebert, ets (kleine oplage: totaal 40 !) kopen? Bied vanaf 145!Lucebert, ets (kleine oplage: totaal 40 !) kopen? Bied vanaf 145!Lucebert, ets (kleine oplage: totaal 40 !) kopen? Bied vanaf 145!Lucebert, ets (kleine oplage: totaal 40 !) kopen? Bied vanaf 145!

Geplaatst door  omber
FA. (3)

36 verkochte items
  • Lucebert (1924-1994)
GesigneerdHandgesigneerd

ets uit 5-delige serie "Paradijs"

afmeting: 65,5 x 50cm (blad); 39,5 x 24,8 cm (beeld)

uitgave: Galerie Nouvelles Images, Den Haag

oplage: 30 en X (totaal 40)

jaar: 1981

gesigneerd: ja, rechtsonder met potlood

genummerd: ja, linksonder met potlood: 2/30

druk: Piet Clement, Amsterdam

afgebeeld in: "Lucebert in het Stedelijk", pag. 149 (nr. 739-S)

conditie: goed, nooit ingelijst geweest. Kleine knik in papier in rechter onderhoek, ruim buiten beeld.

ZZCOB

Dit item is verkocht voor 145,00
Starttijd:25-01-2018 om 18:30
Eindtijd:14-02-2018 om 11:03