Lucebert - Ets: Paradijs + gedicht - 1981

Lucebert - Ets: Paradijs + gedicht - 1981 kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Lucebert - Ets: Paradijs + gedicht - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets: Paradijs + gedicht - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets: Paradijs + gedicht - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets: Paradijs + gedicht - 1981 kopen? Bied vanaf 150!Lucebert - Ets: Paradijs + gedicht - 1981 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

426 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Lucebert (1924-1994)
Jaartal1981
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/30
Ets uit portfoliomap van Lucebert. Titel: Paradijs. Jaar: 1981. Nummer: 26/30. Afmetingen blad: H66 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H39.5 x b24cm. Uitgegeven door galerie Nouvelles Images. Gedrukt bij Piet Clement, Amsterdam.
Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van deze werken worden volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:03-01-2021 om 20:41
Eindtijd:29-01-2021 om 12:40

Biedingen (1):

Schitterend
29 jan. / 11:20
€ 150