Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst

Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!
Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!
  • Lucebert (1924-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1977
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Lijst46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Inkttekening van CoBrA kunstenaar Lucebert (1924-1994)
Voorstelling van clowns
Handgesigneerd en gedateeerd linksonder: 24 mrt '77  (24 maart 1977)
Werk is nog in perfecte staat
Lijst op de 2de foto wordt meegeleverd

Starttijd:25-01-2023 om 15:09
Eindtijd:05-02-2023 om 20:39
Openingsbod € 425
ObjectlocatieErpe,  België